مقالات

خرید جدیدترین انگشتر جواهر

خرید جدیدترین انگشتر جواهر

در این مقاله به بررسی تمام موارد مربوط به خرید جدیدترین انگشتر جواهر می پردازیم. پیشنهاد می کنیم تا پایان ما را همراهی نمایید.‌

انگشتر جواهر، همان انگشتر ساده ای است که آن را توسط یک یا چند نگین مزیّن می نمایند. به معنای دیگر، جواهرات از فلز طلا ساخته می شوند و به واسطه نگین های کارشده روی رکابشان، به این نام خوانده می شوند. و اما انگشتر فلزی است که قدمتی دیرینه دارد به طوریکه در فیلم های قدیمی تلویزیون و یا در کتاب های تاریخی، عکس فلزاتی را که با شاخ و برگ درختان، استخوان، دندان حیوانات ساخته شده و به عنوان انگشتر استفاده می شدند را به وفور مشاهده نموده اید.

فروشگاه جواهرات

پس نتیجه می گیریم که این زیورآلات دوست داشتنی، از قدیم الایام ستودنی و محبوب بوده است. و اما امروزه با پیشرفت شگفت انگیزی که در صنعت طلا و جواهرات ایجاد شده است، هر روزه شاهد مدل های متنوع و مدرن از انگشترها می باشیم. این تنوع به قدری زیاد است که قادر است تمام سلیقه ها را پوشش دهد. اخیراً توجه به نمونه های کارشده با سنگ هایی چون: برلیان، عقیق، فیروزه، توپاز، زمرد و غیره ازدیاد یافته و اکثر مشتریان درپی خرید جدیدترین انگشتر جواهر می باشند. در این زمینه ما به مخاطبان عزیز خرید از فروشگاه جواهرات یونیک را پیشنهاد می کنیم، زیرا هم معتبر است و هم قادر است کلیه نیازهای مشتریان را در عرصه خرید جواهرات برطرف سازد.

در این فروشگاه، انواع منسوجات طلا و منصوبات جواهر از جمله انگشتر جواهر در نوع طلا سفید، طلا زرد، نقره، استیل، پلاتین و… عرضه می شود. مشتریان هم مختارند برمبنای سلیقه خود، مورد انتخابی خود را خریداری نمایند. در مطلب بعدی به معرفی چند نمونه از انواع گوناگون انگشترهای جواهر می پردازیم تا شما را در خرید جدیدترین انگشتر جواهر یاری رسانیم. همراه ما باشید.

 انواع مدل های جدید انگشتر جواهر زنانه

بسیارند افرادی که دائماً در پی خرید جدیدترین انگشتر جواهر هستند تا با ظاهری شیک و لوکس در سایر مناسبت ها و جشن ها، تک بدرخشند. به همین منظور ساعت ها در گالری های طلا و جواهر فروشی در تکاپو هستند تا مورد دلخواه خود را بیابند. برهمین اساس جهت خرید انگشتر، ما سایت فروشگاه جواهرات یونیک را به شما معرفی می کنیم. چرا که این مجموعه هم معتبر است و هم فروشنده انواع گوناگونی از منسوجات طلا و منصوبات جواهر است و به خاطر این تنوع، کلیه نیازهای مشتریان در عرصه زیورآلات قیمتی را برطرف می سازد.

انگشتر جدید زنانه

این مجموعه همچنین، گالری از عکس تمام مدل های جواهر اعم از گوشواره، دستبند، انگشتر جواهر، حلقه ازدواج زنانه و مردانه و سایر آیتم های دیگر را در وب سایت خود ترتیب داده است تا مشتریان با مشاهده عکسهای گوناگونی از جواهر موردنظر خود، گزینش درست و رضایت بخشی داشته باشند و سپس اقدام به خرید نمایند. این اتفاق در صرفه جویی زمان جهت خرید جدیدترین انگشتر جواهر موثر می باشد. اینک به چند نمونه از انواع مدل های جدید انگشتر جواهر زنانه توجه نمایید.

 • انگشتر مرواریددار طلا و جواهر با نگین الماس تراش برلیان
 • انگشتر نگین دار طلا زرد با نگین آمتیس، یاقوت قرمز، توپاز ابی و برلیان
 • انگشتر یاقوت قرمز روبی جدید طلا و جواهر با نگین برلیان
 • انگشتر عقیق زنانه طلا و جواهر به همراه الماس تراش برلیان
 • انگشتر فیروزه زنانه با رکاب طلا
 • انگشتر جدید جواهر زبرجد زنانه و الماس تراش برلیان با طلای زرد
 • انگشتر جدید جواهر یاقوت سرخ زنانه و الماس تراش باگت برلیان با طلای سفید
 • انگشتر زمرد زنانه طلای زرد و جواهر با نگین الماس تراش برلیان
 • و سایر نمونه های دیگر که در سایت مذکور، قابل مشاهده می باشند.

این مدل ها به منظور خرید جدیدترین انگشتر جواهر گزینه های شیک و زیبایی هستند.

ویژگی های جدیدترین سرویس جواهر

غالباً افرادی که به خرید جدیدترین انگشتر جواهر علاقه مند هستند، در واقع همیشه به دنبال مدرن ترین زیورآلات قیمتی می باشند و علاوه بر انگشتر جواهر، خواهان به روزترین دستبند جواهر، گوشواره جواهر، حلقه جواهر، سرویس جواهرات، ست ها و نیم ست ها خواهند بود. البته همه زیورآلات قیمتی در نوع مدرن زیبا و خاص هستند و موردپسند اکثر مشتریان می باشند.

کمی در مورد جدیدترین سرویس جواهر که بسیار پرطرفدار و محبوب است، صحبت کنیم. سرویس جواهر، مدلی تقریبا کامل است زیرا شامل گردنبند، دستبند و گوشواره است، گاهی هم یک انگشتر جواهر سرویس را تکمیل می کند. این طرح بی نظیر، هنر دستان تلاشگر زرگران و طلاسازان باذوق ایران زمین است که با ایده های مدرن خود، لوکس ترین جواهرات را در اختیار مردم قرار می دهند. این ایده زیبا و قیمتی، مختص افرادی است که زیورآلات سِت را می پسندند. سرویس جواهر از قدیم تا به امروز طرفداران زیادی داشته و معمولا عروس و دامادها پایه ثابت خرید این مدل هستند‌.

خرید سرویس جواهرات

برای اینکه از خرید سرویس جواهرات خود راضی باشید و با استفاده از آن، خاطره ای خوش در ذهن خود حک نمایید، می بایست قبل از خرید آن به چند نکته توجه کنید:

 • آن را بر اساس فرم صورت خود انتخاب کنید. بعنوان مثال: افرادی که صورت کشیده دارند، از خرید سرویس های بلند و کشیده خودداری نمایند زیرا چهره آنها را بلندتر نشان می دهند.
 • رنگ نگین های کارشده روی سرویس جواهر را با رنگ چهره خود هماهنگ کنید تا میان این دو هارمونی زیبایی ایجاد نمایید.
 • سعی کنید سرویس طلا و جواهرات خود را با مدل آرایش و مدل موهای خود نیز هماهنگ کنید. مثلا با موهای باز، گوشواره های بزرگ نپوشید.

با رعایت این نکات، قطعا از خرید سرویس جواهرات و حتی خرید جدیدترین انگشتر جواهر رضایت را برای خود به ارمغان خواهید آورد.

قیمت انگشتر جواهر برلیان

انگشتر جواهر برلیان در حقیقت، یک طرح جدید هنری فوق العاده شیک و لوکس می باشد که به انگشتان و دستان شما درخشندگی خاصی ایفا می کند. به واسطه برلیان اصل و پرتلولوئی که به شکل یک یا چند نوار ظریف در اطراف انگشتر کارشده است، نام انگشتر جواهر برلیان را به خود اختصاص داده است. اگر شما مخاطبان محترم درنظر دارید این مدل را خریداری نمایید، توصیه می کنیم به سایت فروشگاهی جواهرات مراجعه نمایید و علاوه بر انگشتر برلیان، به خرید جدیدترین انگشتر جواهر، خرید انواع منصوبات طلا مانند انگشتر طلا با اطمینان خاطر بپردازند.

انگشترهایی که به برلیان مزین می شوند، ممکن است از جنس طلای زرد یا طلا سفید باشند. در هر صورت سنگ درخشان آنها باعث ایجاد جلوه ای زیبا و بی نظیر روی دست شما می شود. گاهی هم هنگام خرید جدیدترین انگشتر جواهر، با انگشترهای برلیانی مواجه می شوید که نتنها با ردیف ظریف برلیانی که در اطراف انگشتر دارند چشم نوازی می کنند بلکه، در مرکز و روی رکاب حلقه فلزی، وجود سنگی قیمتی بر درخشندگی آنها می افزاید.

قیمت انگشتر جواهر برلیان

مدل های انگشتر برلیان و سایر انگشترهای جواهر متنوع هستند و در هر طرحی که باشند، قیمت متفاوتی خواهند داشت. یعنی قیمت انگشتر جواهر برلیان که با سنگ های برلیان و نگین هایی چون زمرد، عقیق، فیروزه و غیره طراحی شده است قطعا بالاتر از وزن و قیمت خرید جدیدترین انگشتر جواهر با یک نگین خیلی کوچک در مرکز آن متفاوت خواهد بود.

مطمئن ترین شیوه جهت اطلاع از قیمت های واقعی طلا و جواهرات، رجوع به سایتی است که سالهاست با نام فروشگاه جواهرات می درخشد و با ارائه خدمات ویژه، تمامی مشتریان خود را راضی نگه داشته است. به چند نمونه از ویژگی ها و خدمات آن دقت نمایید:

 • ارائه فاکتور و شناسنامه طلا و جواهر خریداری شده به مشتری
 • ارائه باکیفیت ترین منسوجات طلا و جواهر
 • ارائه خدمات باربری در زمینه خرید جواهرات به اقصی نقاط کشور و حتی خارج از کشور
 • انجام کلیه سفارشات مشتری در زمینه طلا و جواهرات
 • و سایر خدمات دیگر که بیان آنها از عهده این مقاله خارج است و مشتری از طریق خرید از این سایت به همه آنها پی خواهد برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *