مقالات

جدیدترین گردنبند جواهر

جدیدترین گردنبند جواهر

ساخت منسوجات جواهر و ایجاد تنوع در آنها، پایانی ندارد و زرگران باذوق کشورمان دائما در حال طراحی و ارائه جدیدترین گردنبند جواهر، دستبند، انگشتر و همین طور انواع سرویس، نیم ست و ست جواهر می باشند. ایجاد گوناگونی در منصوبات طلا و جواهر، جهت پوشش دادن به کلیه سلیقه ها می باشد. علاوه بر این مورد، دست مشتری هنگام انتخاب باز است و قادر خواهد بود زیورآلاتی که باب میلش است را انتخاب کند.

ازدیاد در تنوع هم چنین باعث می شود صنعت جواهر توسعه ای روز افزون داشته باشد که این موضوع نیز موجب رشد هرچه بیشتر اقتصاد کشور خواهد بود. جواهراتی مانند گردنبند، نزد مردم از اهمیت ویژه ای برخوردار است و جالب است که محدودیت جنسی ندارد و نزد خانم ها و آقایان دارای جایگاه خاص و محبوب است.

سایت فروشگاهی جواهرات

هر اندازه تنوع در ساخت گردنبندها بیشتر می شود، به طبع هواداران بیشتری جهت خرید این اکسسوری زیبا به سمت گالری ها روانه می شوند. اگر شما هم جزء افرادی هستید که شیک بودن را می پسندند و همیشه به دنبال به روزترین گردنبندها می باشند، به شما توصیه می کنیم به سایت فروشگاهی جواهرات سری بزنید و از گالری عکس گردنبند جدید سال ۲۰۲۱ ایجاد شده در این سایت دیدن نمایید.

زنجیر گردن بند ها را می توانید طبق سایز گردن خود انتخاب کنید زیرا رعایت این مورد، بر شیک بودن و درخشیدن شما می افزاید. مناسبت های زیادی وجود دارند که با خریدن یک انگشتر ظریف و زیبا به یادماندنی خواهند شد.

به عنوان مثال شما در پی کادوی روز زن، روز مادر، روز دختر و یا یک کادو برای دوست یا نامزد خود هستید، در چنین موقعیتی خرید گردن بند جواهر مناسب ترین گزینه خواهد بود. البته هنگام خرید گردنبندهای مزین شده با سنگ های جواهر لازم است توجه داشته باشیم که این زیورآلات همان طلایی هستند که روی آن  سنگ های قیمتی کار شده است و سنگ ها قاعدتا سنگینی جداگانه ای را در طلای شما ایجاد می کنند.

انواع مدل های جدیدترین گردنبند جواهر

گردنبند جواهر همان گردنبند طلا است و تنها تفاوتی که این دو با هم دارند وجود سنگ ها و نگین های تزئینی کار شده است.

به معنای دیگر، زیورآلاتی که هیچ سنگی روی آنها سوار نشده باشد را طلا و آن دسته از زیورآلات قیمتی که با سنگ هایی هم چون: عقیق، برلیان، مروارید، الماس، فیروزه، زمرد و غیره کار شده باشند به عنوان جواهرات شناخته می شوند.

و اما گردنبند که از دیرباز  محبوب ترین آیتم بین خانم ها و آقایان بوده است و تا به امروز  توانسته اصالت و محبوبیت خود را یدک بکشد.

در زمان قدیم گردنبندها با اشیاء دورریختنی و شاخ و برگ درختان ساخته می شد اما امروزه شاهد زنجیرهای طلای زیبا و متنوع هستیم که انتخاب یکی از آنها ما را سردرگم می کند.

طرح های مختلف گردنبند

برای آشنایی با مدل ها و طرح های مختلف گردنبند ما را همراهی کنید.

 • گردن بند طلا زنانه طرح گوی
 • گردن بند طلا طرح بی نهایت
 • گردن بند طلا طرح قلب
 • گردن بند طلا طرح و ان یکاد
 • گردن بند طلا طرح پروانه
 • گردن بند طلا طرح پرنده
 • گردن بند طلا طرح ریسه
 • گردن بند طلا طرح برف
 • گردن بند طلا طرح چشم نظر

و سایر مدل های دیگر که ذکر کردن نامشان در این مبحث نمی گنجد. علاوه بر مدل، کوتاهی و بلندی گردنبندها و زنجیر آنها غالبا قابل توجه است. بعضی اشخاص از طرح های کوتاه و افراد دیگر، گردنبند طلا بلند را می پسندند. و البته انتخاب کوتاهی یا بلندی گردنبندها به شکل و اندازه گردن شخص و مدل یقه لباس او بستگی دارد.

 راهنمای انتخاب جدیدترین گردنبند جواهر

گردنبند جزء اکسسوری هایی است که محبوب خانم ها می باشد و زیبایی خاصی را برای کسانی که از آن استفاده می کنند ایجاد خواهد کرد. البته ناگفته نماند که برای  ویژه نشان دادن خود در مهمانی ها، جشن ها و مراسمات خاص، لازم است که بین گردنبند و لباس خود هارمونی ایجاد کنید.

انواع گردنبندهای جواهر در گالری ها با مدل هایی لوکس و ساده یا شلوغ بر حسب سلیقه مشتری عرضه می شوند. گرچه قیمت آنها با هم متفاوت است و گاهی برای خرید هر یک از آنها به بودجه قابل توجه نیاز است ولی زیبندگی و درخشندگی وصف ناپذیر این زیورآلات هر فردی را به سمتشان سوق می دهد.

طرح هایی از گردنبندها، قیمت بسیار سنگینی دارند و نمونه هایی دیگر وزنی سبک تر دارند. بنابراین بهترین کار قبل از خرید، اطلاع از بودجه خود و سنجیدن آن با گردن بندی است که آن را انتخاب نموده اید. علاوه بر قیمت، موارد مهم دیگری وجود دارند که برای انتخاب می بایست آنها را رعایت کنیم.

راهنمای انتخاب جدیدترین گردنبند جواهر

پس با ما همراه باشید تا راهنمای جدیدترین گردنبند جواهر را بررسی کنیم.

 • با استفاده از روش اندازه گیری طول گردنبند، مناسب ترین اندازه زنجیر را برای گردن خود انتخاب کنید.
 • مدل گردنبند را با شکل گردن خود هماهنگ کنید.
 • برای نشان دادن جلوه بیشتر گردنبند، مدل هایی را انتخاب کنید که نگین های درشت و سنگین روی آنها کار شده باشد.
 • اگر قصد شرکت در مهمانی یا هر گونه مراسم دیگر دارید، حتما گردنبند را با یکی از لباس های خاص خود سِت کنید.
 • هنگام انتخاب، رنگ پوست را فراموش نکنید.
 • توجه به مدل صورت هنگام گزینش گردنبند یکی از فاکتورهای مهم است.
 • بر اساس فرم بدن، کوتاهی و بلندی گردنبند را انتخاب کنید.

مقایسه قیمت گردنبند طلا با جواهر

همان طور که در این مقاله و سایر مقاله های دیگر توضیح دادیم، جواهر همان طلای تزئین شده با نگین است. برخی نگین ها سنگین وزن هستند و بالطبع نسبت به مدل هایی که سنگ آن ها کوچک و سبک باشد، قیمتی متفاوت تر خواهند داشت.

اما در این مبحث، مطلبی که در مرکز بررسی قرار دارد مقایسه قیمت گردن بند طلا با جواهر است. به این ترتیب که گردن بند یا سایر زیورآلات قیمتی دیگر که حاوی سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی باشند و به عنوان جواهر شناخته می شوند، با شیوه متفاوتی نسبت به وزن گردن بند طلای خالص سنجیده می شوند.

به بیانی دیگر برای درک بیشتر این مسئله می پردازیم.

معادله خرید گردن بند جواهر:

قیمت روز هر گرم طلا + اجرت ساخت ( ارزش ساخت سنگ های بکار رفته در محصول + اجرت ساخت پایه جواهر + مخراجی و غیره) + سود فروشنده ( معمولا ۱۵ تا ۲۰ درصد)

معادله خرید گردنبند طلا:

قیمت روز هر گرم طلا + اجرت ساخت + سود فروشنده (معمولا ۷ تا ۸ درصد)

کاربران عزیز به عنوان یک خریدار ماهر و مطلع از شیوه خرید، لازم است که این فرمول ها را بشناسید.

اگر هم کاربری هستید که با فرمول های خرید و فروش طلا و جواهر آشنا می باشید و دغدغه شما فقط یافتن مکان مطمئن جهت خرید است، پس نگران نباشید

چرا که ما به شما فروشگاه جواهرات را معرفی می کنیم. این مکان با اطمینان و پراعتبار برای کلیه خریدهای مدنظرتان می باشد.

مشتریان محترم قادرند جدیدترین گردنبند جواهر خود را با استفاده از روش های حضوری و یا آنلاین از آن خریداری نمایند.

با خرید از فروشگاه نامبرده خود را از خدمات ویژه آن بهره مند سازید.

خدماتی و ویژگی هایی همچون:

 • خدمات باربری محصولات
 • ارسال محصول در کمترین مدت زمان
 • ارائه محصولات با بالاترین کیفیت
 • عرضه محصول اصل با قیمت واقعی
 • ارائه فاکتور و برگه فروش جواهرات

و غیره فقط نمونه ای از خدمات ارزنده فروشگاه جواهرات یونیک می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *