مقالات

بهترین و جدیدترین طراحی جواهرات + معرفی مدل های جدید

جدیدترین طراحی جواهرات - جواهرات یونیک

جدیدترین مدل جواهرات

هرساله طراحان مدل‌ها و سبک‌های جدیدی از جواهرات، اکسسوری، لباس و … را طراحی کرده و به مردم نمایش می‌دهند. هرکسی می‌تواند با یک قطعه جواهر مانند گردنبند یا گوشواره و … استایل خود را زیرورو کند. ممکن است یک لباس زیبا بدون استفاده از جواهر زیبا و کامل دیده نشود. پس بیشتر مردم جواهرات را به‌عنوان یک لوازم جانبی مد، برای کامل‌کردن استایل خود استفاده می‌کنند. هرساله جدیدترین طراحی جواهرات را در دنیای مد شاهد هستیم.

البته جواهرات در فرهنگ‌های دیگر دارای یک ارزش نمادی هم هستند و با استفاده از جواهرات می‌توان حالت روحی، شخصیتی و حتی موقعیت اجتماعی افراد را توصیف کرد. پس در انتخاب جواهرات، افراد باید دقت کافی داشته باشند تا بتواننن به‌درستی خود را معرفی کنند. جواهرات به افراد اعتمادبه‌نفس، زیبایی و حتی قدرت القا می‌کنند. در این مقاله به جدیدترین طراحی جواهرات در سال 2022 می‌پردازیم.

استفاده از سنگ‌های قیمتی برای طراحی جواهرات

در سال جدید، جواهرات زرق‌وبرق‌دار و درخشان که دارای رنگ‌های متفاوتی هستند، مورد استقبال قرار گرفته است. پس می‌توان گفت سنگ های قیمتی و تزئینی نیز بسیار پرطرف‌دار هستند. در سال جدید از انواع سنگ‌های نیمه قیمتی و قیمتی که دارای طراحی و برش‌های متنوعی در تزئین جواهرات هستند، استفاده شده است. در بین رنگ‌های مختلف، سنگ های قیمتی با رنگ‌های صورتی، سبز، آبی و بنفش در طراحی نقش زیادی داشتند.

البته الماس هم دراین‌بین نقش خود را در طراحی‌ها ایفا کرده است. در کشور ما برای استفاده از مدهای جدید و ترندها زمان زیادی لازم است تا این طرح‌ها به بازار وارد شوند. چند نمونه از جدیدترین طراحی جواهرات در سال 2022 را در ادامه به شما معرفی می‌کنیم.

زنجیرهای چندلایه

این مدل زنجیرها یا گردنبندها چند سالی است که در مد و زیبایی بسیار رونق دارد. این‌طور که پیش‌بینی‌شده است، حضور پررنگی را هم در سال‌های بعدی دارند. زنجیرهای چندلایه از مدل‌های زیورآلاتی هستند که در سال 1401 بسیار موردپسند بوده و قانون خاصی هم برای استفاده از آن‌ها وجود ندارد.

این زنجیرها همراه با آویزهای مهره‌ای یکی از طراحی‌های امسال بوده است. البته استفاده از گردنبندهای سکه‌ای در مدل زنجیرهای چندلایه نیز بسیار زیبا و جذاب می‌شود. این نوع گردنبند جواهرات را در مهمانی، مراسم‌های رسمی، قرار ملاقات و حتی در زندگی روزمره برای زیبایی بیشتر می‌توان، استفاده کرد.

دستبندهای بزرگ با طراحی‌های منحصربه‌فرد

این دستبندهای بزرگ هم که طراحی‌ خاصی دارند یک نمونه از جدیدترین طراحی جواهرات در سال 2022 هستند. البته احتمال می‌رود که استفاده از این نوع دستبندها با طراحی‌های خاص در سال آینده هم در بین خانم‌ها دارای محبوبیت باشد. این زیورآلات چندین سال است که جایگاه خود را به‌عنوان زیورآلات محبوب در بین خانم‌ها حفظ می‌کنند. دستبندهای بزرگ و حتی پهن با طراحی‌ مخصوص می‌توانند خیلی چشمگیر و زیبا باشند. این زیورآلات را در دورهمی‌های کوچک، مهمانی و تفریحات کوتاه می‌توان استفاده کرد. در تهیه این دستبندها رنگ پوست افراد نیز بسیار موثر است.

 

نقش مروارید در طراحی سال جدید

طرح‌های مروارید همیشه زیبا و موردپسند بوده‌اند. از قدیم تا به امروز کمتر کسی را می‌توان پیدا کرد که یکی از زیورآلات آن‌ها از طرح مروارید نباشد یا از مروارید داخل آن استفاده نشده باشد. در سال جدید گوشواره‌های بزرگ و حلقه‌ای ترند شده‌اند که در آن قطعه‌ای از مروارید در ترکیب آن استفاده شده که بسیار جذاب و متفاوت جلوه می‌کند.

مروارید همیشه طرف‌داران مخصوص به خود را داشته و سبک کلاسیک دارد که بسیار شیک است. جدیدترین طراحی جواهرات و مروارید موجب شده است که بیشتر خانم‌های جوان با استایل‌های مدرن به آن علاقه نشان دهند. گردنبندهای مروارید در چند مدل و سبک طراحی می‌شوند که شامل موارد زیر می‌شوند:

گردنبندهای بلند مروارید

این مدل گردنبندها را رولباسی هم می‌گویند که بیشتر خانم‌های سن بالا از آن استفاده می‌کنند. می‌توان این نوع گردنبند را با لباس‌های سفید و مشکی و حتی رنگی نیز استفاده کرد. البته برای تیپ‌های اسپرت استفاده از گردنبندهای بلند مروارید زیاد جذاب نیست.

گردنبند چوکر یا گردنی مروارید

این گردنبندها به دلیل فیت بودن در گردن به آن‌ها گردنی هم گفته می‌شود. مدل مروارید چوکر با سبک‌های مدرن از گزینه‌های مناسب برای خانم ‌ای جوان است.

پلاک مروارید

این نوع اکسسوری هم برای همه سنین مناسب است. هر فردی در هر سن‌وسالی می‌تواند از این پلاک‌های مروارید یا گردنی مروارید استفاده کند. البته ست‌کردن لباس‌ها با این مرواریدها هم خلاقیت لازم دارد تا بتوان مناسب‌ترین استایل را با مروارید به دست آورد.

زیورآلات جدید با طراحی‌های گل

جواهرات با طراحی‌های گل یک استایل خاص و زنانگی با ظرافتی را به خانم‌ها می‌بخشد. امروزه در بیشتر فروشگاه‌ها هم اکسسوری‌ها با طرح گل را می‌توان به‌وضوح دید. در سال جدید لباس‌های رنگی و گل‌دار بسیار دیده می‌شود که موجب شد، زیورآلات با طرح‌های گل نیز به صحنه بیایند.

هرچند که این  جواهرات  با طرح‌های گل جدید نیستند؛ اما با طراحی‌های زیبا و سبک‌های مدرن به بزرگ‌ترین ترند در جواهرات عروسی تبدیل شده‌اند. می‌توان این طرح‌ها و سبک گل‌دار را در گوشواره، گردنبند و دستبند جواهر هم اجرا کرد که بسیار زیبا و جذاب است.

گردنبندهای چوکر مد در سال جدید

در سال جدید با انواع طرح‌های مختلف و متنوع روبرو بوده و جدیدترین طراحی جواهرات را از مروارید و زنجیرها تا چوکر را شاهد هستیم. امسال هم، چوکرها مد بودند. هرچند که در سال جدید سنگ های قیمتی و جواهرات درخشان بسیار کاربرد داشتند. هر برندی در سال جدید طرح‌های خلاقانه و منحصربه‌فردی را به بازار ارائه داد. چوکرهم یکی از زیورآلات موردپسند است.

چوکرهای چرمی با نگین‌های خاص هم امسال خوش درخشیدند. می‌توان از این زیورآلات در مراسم‌های عروسی نیز استفاده کرد. چوکرهای امسال پر از زرق‌وبرق هستند و طراحی بسیار زیبایی دارند. امسال رنگ‌های نقره‌ای و طلایی آن بسیار محبوب بوده است.

 

مطلب پیشنهادی : معرفی انواع انگشتر برلیان تک نگین برای نامزدی

جدیدترین طراحی جواهرات چیست

سرویس‌های طلای برند سال 2022

سرویس‌های طلا، زیورآلاتی هستند که می‌توان گفت اکثر خانم‌ها عاشق آن هستند. این سرویس‌ها از گردنبند و دو جفت گوشواره و دستبند و در بعضی از مواقع انگشتر جواهر، تشکیل می‌شود. یک وسیله زینتی بسیار زیبا است که گاهی باهدف سرمایه‌گذاری هم خریداری می‌شوند. چند نمونه از جدیدترین طراحی جواهرات برند و سرویس‌های طلای جدید را معرفی می‌کنیم که عبارت‌اند از:

سرویس طلای نگین‌دار

این نوع سرویس‌ جواهرات معمولی که از سنگ های قیمتی ساخته شده‌اند، در واقع بدون نگین هم محسوب می‌شوند. زیرا این مدل سرویس‌ها جواهراتی هستند که از نگین‌ها و سنگ های اصل ساخته می‌شوند. اما سنگ‌های آن‌ها اصل نبوده و اتمی هستند که قیمت چندانی ندارد. این نوع سرویس‌ها از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین سرویس‌های طلا در سال 2022 بودند.

سرویس طلا تراش

این سرویس‌های طلا یکی از زیباترین و جذاب‌ترین زیورآلات محسوب می‌شوند. نوع طلا تراش از جدیدترین طراحی جواهرات در مدل‌های طلا محسوب می‌شود. نمونه‌ای از سبک طلا تراش را می‌توان تراش مارکیز نام برد که برند امسال هم بوده است.

 سرویس طلا روباه

یکی از جدیدترین و زیباترین مدل سرویس‌های طلا که ترند امسال بوده است، طلا روباه است. در طراحی این سرویس نماد و شکلی از روباه را طراحی کرده‌اند که زیبایی خارق‌العاده‌ای به استایل خانم‌ها بخشیده است. نیم‌ست این ترندها از پرفروش‌ترین نوع در سال 2022 بوده است.

سرویس طلا آلبرنادو

این زیورآلات هم ترند امسال بوده و از مدل‌های بسیار شیک و جذاب محسوب می‌شوند. سرویس آلبرنادو دارای گوی‌های زیبا و مدل و رنگ‌های متنوع بوده و بیشتر خانم‌ها را به خود جذب کرده است. این طرح سرویس را باقیمت‌های مختلف می‌توان تهیه کرد.

سرویس طلا باروک

می‌توان گفت سرویس‌های زیبای ساخته شده با مروارید باروک را باید از زیورآلات محبوب خانم‌ها دانست. باروک، مرواریدهایی نامنظم و نامتقارن هستند که از آن‌ها در ساخت زیورآلات استفاده می‌شود. سرویس جواهرات و نیم این مدل بسیار جذاب  بوده و بین خانم‌ها محبوب است.

سخن پایانی

زیورآلات از وسایلی هستند که مورد علاقه و پسند بیشتر خانم‌ها بوده و هستند. این زیورآلات ممکن است، طرح های مختلفی از طلا، نقره و استیل باشند که فقط در قیمت متفاوت هستند. برندهای زیادی هستند که طراحی‌های خاص و متناسبی دارند که موردپسند بیشتر خانم‌ها هستند. می‌توان جدیدترین طراحی جواهرات را با هم مقایسه کرده و سپس با توجه به سلیقه و استایل خود انتخاب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *